tekst

Kuzyn mojej żony pracujący w Niemieckiej Policji mówi że u nich Syryjczyków to jest może ze 40 %. Reszta to Afganistan, Pakistan, Albania, Kosovo itd. To są ludzie, którzy nigdy pracować nie będą bo nie mają żadnego wykształcenia ani żadnych umiejętności potrzebnych w Europie.
Będzie tylko korzystanie z niemieckiego socjalu .. no ale przecież islam jest częścią Niemiec.
Mnie ciekawią tylko dwie sprawy:  Właśnie dlatego Berlin z Brukselą naciskają na Polskę czy Czechy, żebyśmy przyjęli uchodźców. Lekarzy czy informatyków to sobie chętnie zostawią, a nam wyślą specjalistów od machania łopatą, którym nie chce się łopatą machać. Kolejne aneksje – a kim Putin miałby to robić – paroma w miarę sensownymi dywizjami? Rosja małym kawałkiem Ukrainy malo się nie udławi, taka prawda. Owszem, nuklearnie jest groźna, ale to inna bajka niż agresja terytorialna, nie te czasy. Banksterka w rodzaju Sorosa i inni spece od Coudenhova-Kalergi, choćby ciotka Angela.

„Według UNHCR mężczyźni to 75 proc. osób, które w tym roku dotarły do UE przez Morze Śródziemne. Kobiety to 12 proc., dzieci – 13 proc. Na szlaku bałkańskim, czyli zaczynającym się od Grecji, mężczyźni to 69 proc., kobiety – 12 proc., dzieci – 19 proc. „

Cały tekst: wyborcza.pl/1,75477,18731087,co-powinnismy-wiedziec-o-uchodzcach.html#ixzz46AXn6wue
Czyli mamy ok 70-75% dorosłych facetów, ale w gazecie mamy wciąż publikację zdjęci stanowiących mniejszość dzieci. Gra na emocjach, do czasu publikacji danych ONZ byliśmy tylko i wyłącznie atakowani takimi właśnie fotkami, ale dane raz opublikowano i teraz dalej artykuły mają wprowadzić wrażenie, że niemal same kobiety z dziećmi próbują dostać się do EU.

A co do przypisywanego tym osobom przybywającym do UE miana „uchodźcy”, to proszę bardzo:

„60 procent osób, które dotarły do Europy w grudniu to nie uchodźcy, a imigranci ekonomiczni. Takie dane ujawnił w wywiadzie dla holenderskiej telewizji wiceprzewodniczący Komisji Europejskiej Frans Timmermans. To potwierdza przypuszczenia i obawy krajów Europy Środkowo-Wschodniej, między innymi Polski”W wielu źródłach jest to dostępne. Dodatkowo należy wskazać, że w tych 40% uznanych za uchodźców, znajdują się też ludzie, którzy uciekają z krajów bezpiecznych, jak Turcja. Wychodzą z obozu dla uchodźców i decydują się na marsz, płynięcie pontonem przez morze i dalszy marsz przez Europę nie dlatego, że są w niebezpieczeństwie, tylko dlatego imprezy firmowe Warszawa , że chcą poprawić swój byt, co raczej ze statusem uchodźcy nie ma nic wspólnego.
kto im finansuje te podróże oraz jaki choroby oni tu przywiozą. Dzieci w Europie mają szczepienia, badania profilaktyczne, okresowe itp. itd. a tam to chyba ludzie lekarza na oczy nie widzieli. Będzie renesans chorób jak na wojnie.

Comments are closed.